Home > دانشگاه
Viewed 43 times 5 Answers
0

، من دوتا جواب از دانشگاههای کانادا گرفتم از اساتیدش ک هردو از من خواستن اپلای کنم اول کار، سوالی که دارم اینه با توجه به تجربه م، که کانادا استاد محوره تا کمیته، روال عوض شده؟ کانادا هم شبیه آمریکا شده؟ یکی از جواب های اساتید این بوده: I do have phd position Please submit your application if you are interested.

2021-10-18 18:14:00 Alberta دانشگاه #دانشگاههای کانادا
5 Reply

استادى كه بخواد شما رو بگيره باهاتون وقت مصاحبه ميذاره و در رابطه با پروژه اش توضيح ميده.وقتى بهتون بدون مصاحبه و توضيح راجع به پروژه ميگن اپلاى كن ميشه مثال همين ضرب المثل Don’t call us, we’ll call you يعنى ميخوان شما رو از سر خودشون باز كنن. U of T كه با اين حال كه كميته محور بودش من با يه استادى از اونجا صحبت ميكردم راجع به پروژه و … برام توضيح دادش و گفتش نزديك فارق التحصيليم و ددلاين كه شدش بهش ايميل بدم كه جزييات رو برام بفرسته و روى اپليكيشنم كار كنه. اگه استادى بهتون جواب قطعى نداده با اين قيمت دلار بهتره كه اپليكيشن فى ندين

2021-10-18 18:32:00

ممنون

2021-10-19 00:49:00

من باشم راجع به فاند و اینکه اسمتو بدم بعنوان سوپروایزر صحبت میکنم بستگی به دانشگاه استاد و رزومه شما و پروژه استاد و خیلی چیزا داره شاید بدون اسکایپ یا مصاحبه اپلای کنید و بشه. فقط حتما بپرسید راجع به فاند و شما رو حمایت میکنه و اسمش بعنوان سوپروایزر بنویسد و اینا. موفق باشید.

2021-10-19 05:46:00

ممنونم، پرسیدم گفت که بزن اسممو. فاندم گفت مارچ آینده شروع میشه

2021-10-19 06:00:00

اگر کیس براتون جذابه و جزئیات فاند و این چیزا رو پرسیدین و اوکی هستید با شرایط. دیگه بنظرم میتونید ریسک کنید. چون یک درصد هم اوکی بشه و شما اپلای نکرده باشید از ذهنتون پاک نمیشه ولی میتونید همچنان دنبال موقعیت دیگه ای هم باشید با انگیزه بیشتر حتی چون یکم خیالتون راحته برون دغدغه و بی پرواتر عمل میکنید

2021-10-19 06:04:00

QAmon

Similar Question:

#دانشگاههای کانادا